AKTUALNOŚCI

Biuletyn informacyjny nr 4

Przesunięcie terminów wpłat.

Stan na 8 kwietnia 2020 r.

Więcej...


Biuletyn informacyjny nr 3

Dofinasowanie do wynagrodzeń

Stan na 2 kwietnia 2020 r.

Więcej...


Biuletyn informacyjny nr 2

Biuletyn informacji z zakresu „Spec Ustawy”.

Ogólne informacje na dzień 2 kwietnia 2020 r.

Więcej...


Biuletyn informacyjny nr 1

Szczegółowe rozwiązania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, przyjętych w ramach spec ustawy.

Więcej...


Informacje o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy

Rodzicom dzieci w wieku do lat 8, objętym ubezpieczeniem chorobowym przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola, szkoły lub klubu dziecięcego.

Więcej...


Komunikat

Szanowni Klienci

w związku z podniesionym ryzykiem zakażenia wirusem COVID-19,  w sprawach niewymagających wizyty w naszym biurze, uprzejmie prosimy o kontakt drogą elektroniczną

Więcej...


Informacja o Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych (CRBR )

Szanowni Państwo

Informuję o obowiązku zgłoszenia do Centralnego Rejestru Beneficjentów w skrócie ( CRBR ).  Obowiązek zgłoszenia mają wszystkie spółki, zarówno osoby prawne jak i spółki osób fizycznych.

Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych, to system, w którym są gromadzone i przetwarzane informacje o beneficjentach rzeczywistych, tj. osobach fizycznych sprawujących bezpośrednią lub pośrednią kontrolę nad spółką.

Więcej...


W dniu 2019-12-23 biuro będzie nieczynne

Szanowni Państwo. Chcielibyśmy poinformować, że w dniu 23 grudnia 2019 roku, biuro EURO-TEAM Accountants będzie nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do nas w piątek - 27 grudnia 2019.

Więcej...


Wykaz podatników - Biała lista

W związku ze zmianami przepisów podatkowych, z konsekwencjami od stycznia 2020 roku, przy dokonywaniu płatności kontrahentom, przelewem bankowym za transakcje  powyżej 15.000 zł, należy uprzednio sprawdzić w wykazie podatników – „Białej liście”, czy rachunek bankowy kontrahenta w nim został uwidoczniony.

Więcej...


Sprawozdania finansowe za rok 2018

Sprawozdania finansowe za 2018, muszą  zostać sporządzone  w postaci elektronicznej tak zwanego „e-sprawozdania” w postaci struktur logicznych. Ponadto muszą być podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP, przez właściwe organa spółek - osób prawnych. Obowiązek sporządzenia, podpisania i złożenia sprawozdania finansowego za 2018, został nałożony również na podatników  podatku od osób fizycznych prowadzących księgi rachunkowe.

Więcej...


 1 2 > 

AdresAl. Jana Pawła II 80 lok. C32
00-175 Warszawa
(wejście od ulicy Dzikiej)

Telefon++48 22 4040936

E-mailbiuro@euro-team-group.com

Godziny pracyPon - Piątek, 8:00 - 16:00

Więcej